Realizácia montáž klimatizácie v Komárne

Sponzorovaný obsah

Inštalácia klimatizácie, inštalácia tepelného čerpadla a testovanie tesnosti

Vo VIP KLIMA pripisujeme veľký význam poskytovaniu presných a kvalitných služieb. Predávame, inštalujeme a udržujeme systémy klimatizácie a tepelného čerpadla pre našich domácich a obchodných zákazníkov, ako aj skúšky tesnosti.

Náš tím odborníkov realizuje montáž klimatizácie v Komárne a jeho spádovej oblasti 35 km a v Bratislave.

 

Spoľahlivý zdroj klimatizácie s kvalifikovanou sluzbou!

Na Slovensku  je veľká ponuka klimatizačných zariadení, ale v mnohých prípadoch sú klimatizačné zariadenia dodávané koncovým používateľom z neistých zdrojov. Veľa vybavenia pochádza z okolitých krajín a na rozdiel od slovenských záručných podmienok sa klimatizácia predáva so zárukou alebo bez záruky. Problémy sa pochopiteľne objavia až neskôr, pre ktoré existuje zriedkavé riešenie, pretože ceny súčastí klimatizácie sú také vysoké, že oprava je zvyčajne neekonomická. Príčinou klimatických porúch je stále neskúsený klimatizátor, ktorý na inštaláciu používa materiály nízkej kvality so zlou čistotou. Profesionálna inštalácia montáž klimatizácie v Komárne určí životnosť našej klímy. Poprední maďarskí predajcovia klimatizačných zariadení zvyčajne vzdelávajú, školia svojich inštalačných partnerov a zvyčajne poskytujú aj predĺžené záručné podmienky na registráciu. Mnoho ľudí sa pýta, aké spoľahlivé sú značky klimatizácie. Keďže nejde o vesmírnu technológiu, ale o jednoduchú klímu, môžeme povedať, že jedno z najjednoduchších zariadení dokáže uspokojiť všetky vaše potreby, ale že vaša miestnosť bude chladená

NAŠE SLUŽBY

  • skúška tesnosti
  • Mnohé chladiace systémy, ako sú niektoré (priemyselné) podnebie, tepelné čerpadlá, chladiče, chladiče alebo mraziace skrinky, podliehajú pravidelnému testovaniu tesnosti.
  • Skúška tesnosti môže zabezpečiť, že chladivo vypustené z vášho zariadenia nepresiahne povolené limity a môže zabrániť regulačným sankciám za nedodržanie.